تعرفه طراحی سایت + هزینه طراحی سایت حرفه ای + نکات بسیار مهم

عوامل مؤثر در هزینه طراحی سایت و نکات بسیار مهم که احتمالا نمیدانستید!

 

یکی از اساسی ترین و پرتکرار ترین سؤالات، برای شرکت ها و مجموعه ها و افرادی که قصد دارند یک وب سایت اینترنتی برای کار خود ایجاد و راه اندازی نمایند، این است که:

 

راه اندازی کامل یک سایت( شامل تمامی مراحل: طراحی، گرافیک، کد نویسی، تست و دیباگ و ... )، چقدر زمان میبرد ؟

همانطور که احتمالا از قبل میدانید و شنیده اید: میزان زمان لازم برای راه اندازی یک سایت، به امکانات و ویژگی ها، فناوری مورد استفاده در ساخت آن، میزان تخصص و تجربه سازندگان و طراحان آن و ... بستگی دارد.

 

هزینه طراحی و راه اندازی یک سایت، شامل مراحل گفته شده در بالا، چقدر است ؟

همچنین میزان هزینه ساخت و راه اندازی یک سایت، با میزان زمانبر بودن آن، ارتباط مستقیمی دارد و هرچقدر که زمان لازم برای ساخت و طراحی یک سایت بیشتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود، البته ناگفته نماند که میزان زمانبر بودن کار، تنها ملاک هزینه آن نیست، بلکه سایر عوامل مانند: میزان کیفیت، قدرت فنی سایت و ... جزء ملاک های قیمت گذاری به شمار میرود.

 

 

 

 

 

برای راه اندازی و ایجاد یک سایت، چه چیزهایی لازم است ؟

در صورت که مطلب "راهنمای راه اندازی سایت" را، مطالعه کرده باشید، همانطور که در این مطلب توضیح داده شد، چیزهای مورد نیاز برای راه اندازی یک وب سایت، از لحاظ فنی عبارتند از: هاست، دامنه و سایت که برای تهیه موارد فنی مذکور، در صورتی که سفارش طراحی سایت خود را به مجموعه طراحی سایت مدرن پلاس سپرده باشید، تمامی این موارد به صورت کامل توسط این مجموعه تأمین خواهد شد و خیالتان از بابت کیفیت آسوده خواهد بود، چرا که این مجموعه با بهترین شرکت ها و دیتاسنترها قرارداد دارد و بهترین سرویس ها را برای سایت شما شناسایی و تهیه می نماید.

 

علت وجود اختلاف بین تعرفه هزینه راه اندازی سایت، در میان شرکت های طراحی کننده سایت، چیست ؟

آیا برای طراحی و ساختن یک وب سایت، تنها یک روش وجود دارد یا اینکار از روش های مختلف انجام پذیر است ؟ تفاوت این روش ها در چیست ؟

 

همانطور که پیش تر توضیح دادیم، یک وب سایت را به چندین روش (سه روش کلی) و با استفاده از چندین فناوری مختلف میتوان ایجاد کرد، که تفاوت آن ها در کیفیت سایت، میزان زمان لازم برای طراحی و هزینه طراحی آن میباشد.

مشاهده شده است که گاها، اشخاص برای ساخت و طراحی وب سایت مورد نیاز خود، به مجموعه هایی مراجعه میکنند که در بسیاری از اوقات، افرادی سودجو، سایت های کپی شده و آماده و غیر اختصاصی را به قیمت یک وب سایت اختصاصی به مراجعه کنندگان غالب میکنند و به علت عدم اطلاعات کافی مشتریان، پس از گذشت مدتی از پرداخت هزینه و تحویل سایت، به خاطر عدم بازدهی و کیفیت مناسب، متوجه این موضوع میشوند و به دنبال برطرف کردن این مشکل میگردند، که در اغلب موارد راه حل خاصی پیدا نمیشود و تنها راه آن، طراحی و ساختن یک سایت جدید میباشد که مستلزم صرف زمان و هزینه طراحی مجدد میباشد.

 

بنابراین توصیه میکنیم حتما قبل از اقدام به سفارش طراحی وب سایت خود، کمی اطلاعات خود را در این مورد افزایش داده تا با دید گسترده تری بتوانید در این موضوع تصمیم بگیرید. بدین منظور میتوانید از یک جلسه مشاوره توجیهی رایگان، مجموعه مدرن پلاس بهره مند شوید که طی آن، تمامی نکات و راهنمایی های لازم در این باره، به شما توضیح داده میشود. جهت تنظیم زمان مشاوره اینجا کلیک کنید.

 

 

 

جستجو در سایتجستجو

اپلیکیشن های پیشنهادیمطالب پیشنهادی

درباره ما

تیم توسعه دهنده نرم افزار مدرن پلاس ارائه دهنده خدمات : طراحی و پشتیبانی وب سایت ، سئو و بهینه سازی ، طراحی و ساخت نرم افزار اندروید و ویندوز .

بیشتر ...

نشانی دفتر

تهران، سعادت آباد، میدان کاج (شهید طهرانی مقدم)، بلوار سعادت آباد، خیابان پنجم نوروزی، ساختمان پارسیان، طبقه 4، واحد 17