تیم توسعه دهنده نرم افزار مدرن پلاس

درباره ما

گسترش روز افزون کاربرد کامپیوتر به ویژه اینترنت موجب گردیده تا دسترسی به اطلاعات به عنوان یک عنصر زیر بنایی و گران قیمت در همه فعالیت ها امکان پذیر تر گردد ، این گسترش و انفجار اطلاعاتی موجب شده تا عصر یا دوران حاظر را عصر اطلاعاتی بدانند .

فناوری اطلاعات_مدرن پلاس

به صراحت میتوان گفت در دنیای امروزی اغلب یا تمام مشاغل و کار ها از جمله تجارت و بازرگانی ، آموزش ، ارائه خدمات گوناگون و ... به صورت دیجیتالی درآمده و به کمک اینترنت و کامپیوتر صورت میگیرد و حتی شاهد ایجاد مشاغل جدید در عرصه های گوناگون پس از گسترش و توسعه تکنولوژی میباشیم .حال اگر شما قصد ایجاد توسعه و پیشرفت در کار و زندگی و یا عقب نماندن از سایر رقبایتان را دارید ، بهره گیری از تکنولوژی کمک شایانی به شما خواهد کرد .حضور پررنگ تکنولوژی هایی همچون وب سایت ، اپلیکیشن های تلفن همراه و نرم افزار های کامپیوتر شخصی در کار و فعالیت شما ، تأثیر به سزایی در نحوه تبلیغ و ارتباط با مشتریان دارد .


بیل گیتس ( مؤسس شرکت مایکروسافت ) :
بازرگانی اینترنتی را بشناسید و به کار گیرید


 1. علت و زمان تأسیس تیم :

 2. تیم توسعه دهنده نرم افزار مدرن پلاس در سال 1393 به منظور تولید اپلیکیشن ها و وب سایت های " قدرتمند و همچنین کار آمد و مقرون به صرفه " و در عین حال یک تیم تحقیقاتی و پژوهشی ، جهت افزایش بهره بری از صنعت نرم افزار ، تأسیس شد .

 3. خدمات ارائه شونده به مشتریان :
 4. - راه اندازی کامل سایت ( شامل طراحی و برنامه نویسی ، تهیه هاست و دامنه ، بهینه سازی برای موتور های جستجوگر و... ) برای مشتریان و پشتیبانی کامل آن به مدت زمان نامحدود .

  - پشتیبانی سایت های طراحی شده توسط شرکت های دیگر که میتواند شامل : ویرایش و بروز رسانی سایت ، انتقال و ارتقاء هاست ، سئو و بهینه سازی و ... باشد .

  - مشاوره رایگان به مشتریان برای راه اندازی سایت و همچنین ارتقاء کیفیت و رتبه سایت ( سئو ) .

  - ساخت اپلیکیشن ها و برنامه های اندرویدی ( طراحی و برنامه نویسی ) به سفارش مشتری و پشتیبانی از آن به مدت زمان نامحدود .

  - برنامه نویسی و ساخت نرم افزار ویندوز (pc) و پشتیبانی نامحدود از نرم افزار ساخته شده . 5. چرا مدرن پلاس را به عنوان طراح و برنامه نویس سایت یا اپلیکیشن خود انتخاب کنیم ؟
 6. ۱- سبک و بهینه بودن پروژه ها و در عین حال قدرتمند بودن و امنیت بالا .

  ۲- بهره گیری از تخصص متخصصین جوان .

  ۳- چند زمینه ای بودن فعالیت این تیم ( تولید و ساخت اپلیکیشن موبایل ، برنامه نویسی و ساخت نرم افزار های ویندوزی ، طراحی و راه اندازی وب سایت ، سئو و افزایش رتبه سایت ) و عدم نیاز به مراجعه به چندین شرکت متفاوت .

  ۴- به صرفه بودن قیمت ها .

  ۵- پرداخت هزینه سفارش به صورت مرحله به مرحله .

  ۶- پشتیبانی کامل پس از تحویل سفارش به مدت زمان نامحدود . 7. چگونگی عقد قرارداد و دریافت خدمات :
 8. تیم مدرن پلاس برای راحتی و افزایش اطمینان مشتریان ، از روشی برای انجام سفارش و تسویه حساب استفاده میکند که پروژه سفارش داده شده به چند بخش تقسیم شده و هر بخش پس از کامل شدن و بررسی توسط مشتری ، تسویه حساب گردیده و سپس بخش های بعدی هم به همین منوال کامل میگردد ، تا زمانی که پروژه کامل شود و نسخه نهایی آن تحویل داده شود .

 9. نحوه ثبت سفارش :
 10. شما مشتری گرامی ابتدا از این بخش سفارش خود را ثبت کرده و سپس اعضای تیم مدرن پلاس برای هماهنگی و توضیحات بیشتر با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام میدهند .

برای دریافت مشاوره رایگان (در خصوص سئو و افزایش رتبه سایت ، پشتیبانی سایت شما ، طراحی و ساخت یک سایت یا نرم افزار سفارشی شما ) میتوانید از این بخش با ما تماس حاصل فرمایید .


ثبت سفارش

درباره ما

تیم توسعه دهنده نرم افزار مدرن پلاس ارائه دهنده خدمات : طراحی و پشتیبانی وب سایت ، سئو و بهینه سازی ، طراحی و ساخت نرم افزار اندروید و ویندوز .

بیشتر ...

نشانی دفتر

تهران، سعادت آباد، میدان کاج (شهید طهرانی مقدم)، بلوار سعادت آباد، خیابان پنجم نوروزی، ساختمان پارسیان، طبقه 4، واحد 17